San Andreas Police Departament

Oficjalne forum SAPD GTA V edycja 3

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-02-27 12:46:48

PIKT
funkcjonariusz
Dołączył: 2016-02-27
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 48.0.2564.116

Podanie do SAPD P!KT

Nick: P!KT
Imię: Mikołaj
Wiek: 14
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: Zazwyczaj 3godz i wyżej , ale to zależy [dblpt])
Staż na serwerze: 1dzień
Czy byłeś gdzieś w SAPD?: Tak
Czy zapoznałeś się z regulaminem bycia we frakcji?: Tak przeczytam owszem. (Jak będzie!!!)
Coś o sobie: Jestem spokojnym chłopakiem , ale jak ktos mnie mocno zdenerwuje (to rzadko) to tez umiem sypnąć wulgaryzmem. Lubię zwierzęta jak i SAPD. Moją główną zajawką jest wlasnie SAPD oraz ASG (Air Soft Gun)
Czy wiesz na czym polega praca w SAPD?: Oczywiście. Byłem na wielu serwerach Funkcjonariuszem SAPD. Mój najwyższy stopień to Inspektor (z tych wszystkich serwerów)
Czemu chcesz dołączyć do SAPD?: Chcem dołączyć do SAPD , ponieważ: Lubię tą robote i czuje , że to własnie ona "uwiodła moje serce" robie to co kocham , w grze jak i zarówno w życiu realnym (mój tata jest policjantem). Lubię bardzo SAPD a nawet kocham. Czuję , że to właśnie SAPD przemawia mi do serca:)
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Myślę , że zasługuję na to stanowisko , ponieważ: Ogarniam dużo rzeczy jako SAPD i nie tylko.
Umiem się zachować w sytuacjach irytujących i stresujących. Trzymam swój honor i zawszę walcze do końca.



Bardzo prosiłbym o dostanie się do SAPD. Polubiłem ten serwer bardzo. Chciałbym zostać tutaj SAPD. [dblpt])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
parlament - fansls11 - opt-trans - businessmusic - pslz